Izvor: S media, 09.Jan.2013, 21:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Požar u Belom potoku: Čovek se ugušio od dima!
Šezdesetjednogodišnji Milan Gajić preminuo je večeras usled trovanja dimom kada je buknuo požar u njegovoj kući u Ulici Živka Gavrilovića 10 u beogradskom naselju Beli potok! Do požara je došlo oko 18 časova, a pretpostavlja se da je cigareta upalila vatru.
Preminuli Gajić živeo je u trošnoj zemljanoj kući sa dve prostorije. Njegove komšije su, čim su videle vatru pozvale vatrogasce. Oni su veoma brzo došli na lice mesta i izvadili nesrećnog >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << čoveka iz kuće, ali je Hitna pomoć mogla samo da konstatuje smrt.
Gajić je živeo sam, a komšije kažu da je često bio pijan. Postoji mogućnost da je ostavio cigaretu u susednoj sobi, posle čega je buknula vatra. Prostoriju u kojoj je nađeno telo Gajića nije zahvatila vatra, ali je dim bio koban.
(Kurir)





