Početak sezone klizanja na Olimpu

Izvor: Glas javnosti, 20.Dec.2010, 08:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Početak sezone klizanja na "Olimpu"

BEOGRAD - Klizalište na Sportskom centru "Olimp" od danas počinje da radi. Svečano otvaranje uz program animacije na ledu i brojna iznenađenja za najmlađe biće održano u sredu, 22. decembra, u 16 časova, kada SC "Olimp" proslavlja 40. rođendan.

Ljubitelji ledenog sporta uživaće na otvorenom klizalištu u blokovima u trajanju od sat i po, koji počinju u 10, 12, 14, 16, 18 i 20 časova.

Tokom zimskog raspusta, od 3. do 16. januara, radnim danima ulaz će biti besplatan >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << uz đačku knjižicu u terminu od 10 do 14 sati. Besplatni termini za đake aktuelni su i sredom od 10, 12, 18 i 20 sati. Za decu koja ne znaju da klizaju tokom raspusta organizovana je besplatna škola klizanja, radnim danima od 8.45 do 9.45 časova.

Dnevna ulaznica je 200 dinara, iznajmljivanje klizaljki 150 dinara, a oštrenje klizaljki 250 dinara.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.