Izvor: Studio B, 26.Mar.2014, 09:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počeo Sajam nautike, lova i ribolova
Međunarodni sajam nautike, lova i ribolova, koji je okupio više od 70 domaćih i stranih izlagača, otvoren je u Hali 4 Beogradskog sajma.
U Hali četiri i ispred nje biće izloženo više od 100 plovila, među kojima i najveći domaći brod "Narval", dužine od 11,2 metra. Najveća i najluksuznija inostrana jahta "Monterej", biće izložena ispred hale.
Tokom sajma koji traje do 30. marta, održaće se i izložbe slika, predavanja i kulinarska takmičenja.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B <<
Posetioci će pored čamaca i jahti, moći da se upoznaju i sa najnovijim brodskim i vanbrodskim motorima najpoznatijih svetskih marki. Biće organizovana i berza polovnih plovila, predstaviće se i Veslački, Kajakaški i Jedriličarski savez, koji će organizovati zabavu za najmlađe i promotivne akcije, a predviđen je i progam na vodi.
Sajam će biti otvoren svakog dana od 10 do 19 sati, cena ulaznice je 300 dinara, a svaki posetilac sa kupljenom ulaznicom ima pravo na porciju riblje čorbe.
Počinje Sajam nautike, lova i ribolova
Izvor: Akter, 26.Mar.2014
Međunarodni sajam nautike, lova i ribolova biće otvoren danas na Beogradskom sajmu i trajaće do 30. marta







