Izvor: Studio B, 02.Maj.2015, 08:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pažnja zbog mokrih kolovoza
Vožače u Srbiji danas očekuje pretežno oblačno vreme, pad temperature i padavine, pa Auto moto savez Srbije upozorava da voze opreznije zbog mokrih kolovoza.
Prema podacima Uprave granične policije, zadržavanja putničkih vozila na graničnim prelazima kreću se u intervalima od 15 do 30 minuta.
JP "Putevi Srbije" i Sektor naplate putarine tokom prvomajskih praznika intezivirali su rad na naplatnim stanicama kako bi se obezbedio nesmetan prolazak vozila zbog povećanog >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << saobraćaja na putevima.
JP Putevi Srbije upozoravaju da je na pojedinim deonicama, gde su započeti radovi, izmenjen režim obavljanja saobraćaja, a na pojedinim se koriste alternativni putni pravci i obilaznice.
Na auto-putu zbog radova na sanaciji kolovoza na deonici između petlje Vrčin i petlje Tranšped danas će doći do izmene režima saobraćaja u smeru Beograd-Niš.
Radovi će se izvoditi u voznoj traci i zaustavnoj traci, dok će se saobraćaj odvijati u preticajnoj kolovoznoj traci.
Na auto-putu zbog radova na deonici između petlje „Vrčin" i petlje Mali Požerevac biće izmenjen saobraćaj u smeru Niš - Beograd.






