Izvor: Kurir, 13.Jan.2011, 12:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PLJAČKA POŠTE I DVA NAPADA NA VOZAČE GSP
BEOGRAD - Ekipe beogradske Hitne pomoći intervenisale su tokom protekle noći 116 puta, a prema rečima portparolke te službe Nade Macure dogodila su se i dva napada na vozače gradskog prevoza i oružana pljačka pošte.
- Sinoć u 19.30 ekipe Hitne pomoći intervenisale su zbog oružane pljačke u Bulevaru Zorana Đinđića, rekla je Macura i navela da tom prilikom niko nije povređen.
- U pošti je došlo do oružane pljačke, radnici je pozlilo, ali niko nije povređen >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << - rekla je ona.
- U Ruzveltovoj ulici pretučen je vozač GSP, koji je zbog povreda glave prebačen na Vojnomedicinsku akademiju - kazala je Macura i dodala da je ekipi rečeno da ga je pretukla alkoholisana osoba.
Prema njenim rečima, u 22.45 u Prvomajskoj ulici u Zemunu dve osobe su povređene.
- Muškarac od 60 godina zadobio je povede od rikošeta u predelu gornjeg dela butine i donjeg dela stomaka zbog čega je prebačen u Kliničko bolnički centar Bežanijska kosa, kao i mladić (25) koji je zadobio posekotine šake", navela je portparolka.
Oko pet časova u ulici Pere Velimirovića putnik je napao vozača na liniji 47, ali niko nije prebačen u zdravstvenu ustanovu.
- Tokom noći najviše su se javljali hronični bolesnici sa srčanim problemima, rekla je Macura.





