Izvor: Studio B, 16.Feb.2011, 19:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otkljonjen kvar, normalizovan saobraćaj
Radovi na otklanjanju kvara na vodovodnoj mreži u ulici Kraljice Natalije, koji su tokom dana paralisali najuži centar grada, završeni su oko 19 sati.
Kako saznajemo u Beogradskom vodovodu, kvar je je otklonjen, a snabdevanje vodom potrošača od ulice Kneza Miloša do Dobrinjske, normalizovano je oko 20 sati, kada je normalizovan i saobraćaj u ulici Kraljice Natalije čija je jedna traka, zbog radova, bila zatvorena.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




