Olsija priveo načelnik beogradske policije

Izvor: 24sata, 15.Okt.2014, 02:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Olsija priveo načelnik beogradske policije

Načelnik beogradske policije Veselin Milić priveo je sinoć Olsija Ramu, brata premijera Albanije, osumnjičenog za puštanje drona sa zastavom "Velike Albanije"

Brat albanskog premijera Edi Rame, Olsi, priveden je sinoć u VIP loži stadiona Partizan pod sumnjom da je organizovao i rukovodio incidentom sa albanskom zastavom, posle kojeg je prekinuta fudbalska utakmica reprezentacija Srbije i Albanije, saznaje Tanjug.

Prema nezvaničnim informacijama, Olsija je priveo >> Pročitaj celu vest na sajtu 24sata << načelnik beogradske policije Veselin Milić.

Epilog nije poznat, zvaničnih informacija nije bilo do jedan sat posle ponoći.

Olsi Rama (1969. ) zaposlen je u kompaniji Pegasus Komunikejšens, a prema beogradskim medijima u Beograd je na utakmicu došao sa američkim pasoem.

Mladji brat albanskog premijera je pre toga radio u kompaniji Delfinus Medikal Tehnolodžis, i kao naučni istraživac i menadžer projekata u medicinskom institutu Barbara En Karmanos u Detroitu, SAD.

Od 1993. do 1997. godine bio je programski direktor fondacije Otvorenog društva za Albaniju, koju je sponzorisala fondacija Soroš.

Olsi Rama se u aprilu 1997. godine preselio u SAD.

Otac braće Rama je poznati albanski vajar Kristać Rama (1932-1998. ).

Kristać i ujak braće Rama, Spiro Koleka, bili su članovi Politbiroa i visokopozicionirani komunistički zvaničnici za vreme komunističke diktature u Albaniji.

Nastavak na 24sata...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.