Izvor: Glas javnosti, Tanjug, 27.Sep.2010, 08:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nove staze i igrališta za Novobeograđane

BEOGRAD - Gradska uprava je saopštila da su, posle više decenija, slobodne površine između zgrada u ulicama Sremskih odreda, Radoja Dakića, Pohorskoj, kao i one u najbližem susedstvu, obnovljene i rekonstruisane.

Na slobodnoj površini između zgrada u Ulici Radoja Dakića, od broja jedan do 11, urađena je nova staza i rekonstrukcija igrališta, uređene su zelene površine, montirana su četiri rekvizita za rekreaciju, a postavljeno je 11 novih klupa i pet betonskih korpi za otpatke.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << />
Posebnost predstavlja vizuelno "ograđivanje" betonskim kockama dva mesta za odmor u crvenoj i igrališta u sivoj boji a deca će moći da koriste klacklicu sa dve rude i dve ljuljaške sa dva sedišta, a stariji četiri sprave za rekreaciju, navedeno je u saopštenju. Duž staza i oko igrališta montirano je dest klupa i sedam betonskih korpi za otpatke.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.