Izvor: Blic, 20.Sep.2017, 10:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NESTALA DEVOJKA U BORČI Poslednji put viđena u subotu ujutro

Beograđanka Andrijana Petrović nestala je u nedelju ujutru u Borči. U potragu za devojkom uključena je i policija.

Prijateljica nestale devojke podelila je njenu sliku na Fejsbuku u nadi da će je neko prepoznati, a u komentarima je napisala kako je nestala Andrijana nedostupna i na mobilni telefon, kao i da je o nestanku obaveštena i njena porodica.

- Neka te dragi Bog čuva.. volimo te tražimo te i ne odustajemo - napisala je njena prijateljica Tihana Stekobić >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << na Fejsbuku.

Kako nezvanično saznajemo, nestanak Andrijane Petrović prijavljen je policiji u ponedeljak i od tada policija traga za njom.

Prema rečima njene prijateljice, Andrijana je poslednji put viđena 17. septembra oko osam sati ujutru u Borči.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.