Motociklista teško povređen, udario ga kamion

Izvor: N1 televizija, 10.Sep.2017, 08:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Motociklista teško povređen, udario ga kamion

Motociklista (28) teško je povređen jutros nešto posle pet časova u Ulici Goce Delčeva na Novom Beogradu, kada ga je udario kamion, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Portparolka te službe Nada Macura rekla je agenciji Beta da je mladić prevezen na reanimaciju u Urgentni centar.

Mladić (25) i devojka (27) lakše su povređeni u saobraćajanoj nezgodi nešto pre dva časa na Novom Obrenovačkom putu, dok je žena (50) pešak takođe lakše povređena oko 22.50 na Savskom >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << trgu, kao i muškarac (67) u udesu oko 22.40 na uglu ulica Mihajla Bulgakova i Ljubiše Miodragovića.

"Svi povređeni su prevezeni u Urgentni centar", rekla je Nada Macura.

Ekipa Hitne pomoći tokom noći intervenisala je 122 puta, od čega je 28 intervencija bilo na javnom mestu, a pomoć lekara su tražili svi hronični bolesnici.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.