LAKŠE POVREĐEN MOTOCIKLISTA

Izvor: Kurir, 11.Okt.2011, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LAKŠE POVREĐEN MOTOCIKLISTA

BEOGRAD - Hitna pomoć Beograda prethodne noći obavila je povećan broj intervencija u odnosu na uobičajen, ali je srećom bilo manje saobraćajnih intervencija.

Portparolka te službe Nada Macura rekla je jutros da je Hitna pomoć u noći između ponedeljka i utorka intervenisala ukupno 136 puta, a uobičajen broj je nešto veći od 100. Na javnim mestima obavljeno je 17 intervenicja, od čega je troje ljudi lakše povređeno u manjim saobraćajnim nezgodama.

U udesu na Starom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << batajničkom drumu sinoć oko 21.30 lakše je povređen muškarac od oko 37 godina, vozač automobila i on je odbio transport u bolnicu. U tom udesu povređen je i putnik automobila, muškarac star 42 godine i sa tupom povredom glave i kičme, svestan i orijentisan, prebačen u Urgentni centar.

Oko ponoći u Krnjači u ulici Grge Andrijanovića kod broja 7 u udesu je ugruvan motociklista, muškarac star 41 godinu i prebačen u Institut za ortopediju na Banjici.

Macura je navela da su se od hroničnih bolesnika na bolove u noćnoj smeni Hitnoj pomoći najviše žalili srčani bolesnici i osobe sa bolom u grudima i otežanim disanjem.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.