Đaci vas mole od ponedeljka u Surčinu

Izvor: S media, 30.Okt.2010, 18:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Đaci vas mole" od ponedeljka u Surčinu

Obrazovna akcija ''Djaci vas mole, usporite pored škole“od ponedeljka, 1. novembra biće nastavljena u opštini Surčin, saopštila je danas Gradska uprava.

U opštini Surčin će prvacima svih osnovnih škola, pred jesenji raspust biti podeljeni fluorescentni prsluci, a interaktivnom predstavom deci će biti predstavljena osnovna pravila o bezbednosti u saobraćaju.

U saopštenju se navodi da će nagradni konkurs za izbor imena zebri, koja je od ove godine >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << maskota akcije, trajati do kraja godine u svim osnovnim školama gradskih opština.

Škola čiji predlog bude najprivlačnici i zvanično usvojen, dobiće vrednu nagradu

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.