Izvor: Blic, 17.Jul.2017, 14:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Detektori brzine na pančevačkim ulicama
Preko javne nabavke male vrednosti Grad Pančevo je rešio da kupi četiri detektora brzine kretanja sa displejima, prenosi 013Info.
Plan je da dva znaka na kojima će se očitavati brzina prolaska vozila budu postavljena u blizini škola, a dva na opasnim deonicama puteva. Ponude se dostavljaju do 24. jula a odluku kome će poveriti nabavku i ugradnju gradska uprava će doneti najkasnije 10 dana posle. Trebalo bi da detektori budu postavljeni do 15. septembra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





