Izvor: Studio B, 20.Sep.2010, 12:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Četiri osobe lakše povređene u udesima
U Beogradu su se tokom noći i rano jutros dogodile četiri saobraćajne nesreće u kojima su lakše povređene četiri osobe, izjavila je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.
U saobraćajnom udesu jutros u 7.00 u Šangajskoj ulici u Zemunu lakše je povređena jedna osoba, ali je ona nakon ukazane pomoći odbila dalji tretman, rekla je Macura.
Dve osobe povređene su u saobraćajnim nesrećama koje su se dogodile sinoć u 21.00 na raskrsnici Cvijićeve i Bulevara despota >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << Stefana i na Pančevačkom putu, a nakon intervencije Hitne pomoći zbrinute su u Urgentnom centru, kazala je Macura.
Prema njenim rečima, sinoć oko 20.00 na raskrsnici Bulevara umetnosti i Bulevara Mihaila Pupina u Novom Beogradu povređen je pešak koji je prebačen u Kliničko-bolnički centar Zemun.
Hitna pomoć obavila je tokom noći 92 intervencije, od kojih deset na javnom mestu, a od hroničnih bolesnika najviše tegoba imali su astmatičari, rekla je Macura.














