Izvor: Studio B, 16.Avg.2010, 19:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Celodnevna krstarenja Dunavom
Udruženje građana Eko pokret „Štediša" od sutra do 24. oktobra organizuje celodnevna krstarenja Dunavom, u okviru projekta „Nepoznati Dunav".
Realizaciju projekta podržao je Sekretarijat za privredu, s ciljem da se obogati postojeća nautička i turistička ponuda Beograda, odnosno da se doprinese afirmaciji atraktivnih sadržaja na Dunavu. Krstarenje Dunavom omogućava upoznavanje atraktivnih i privlačnih mesta kao što su ostrvca, rukavci i divlje plaže.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B <<
Projekat „Nepoznati Dunav" obuhvata besplatne celodnevne izlete niz Dunav sa obilaskom Bele stene, Velikih voda, Srednjih voda, Malih voda i Dunavskog keja. Tokom izleta se obilaze ade, kanali, rukavci i divlje plaže, a po dolasku na Belu stenu posetiocima će biti omogućeno da obiđu lokalitet sa ostacima rimskog utvrđenja i rečnu luku, koja poseduje lepu peščanu plažu.
Programom je predviđeno da se posetioci okupljaju na keju kod Sportskog centra „Milan Gale Muškatirović" u 9.45 sati. Polazak je u 10, a povratak u 18 časova. Za svakog posetoica obezbeđen je bezbednosni prsluk.
Za sve informacije i rezervacije treba pozvati telefon 2404-483 ili 063/280-298, ili poslati poruku na i-mejl stedisa@nadlanu.com. U slučaju lošeg vremena polasci se odlažu za sledeći termin, o čemu će posetioci biti blagovremeno obavešteni.
Ceo dan na "Nepoznatom Dunavu"
Izvor: Mondo, 16.Avg.2010
Udruženje građana Eko pokret "Štediša” od 17. do 24. oktobra organizuje celodnevna krstarenja Dunavom, u okviru projekta "Nepoznati Dunav”.
Krstarenja Dunavom do kraja oktobra
Izvor: Blic, 17.Avg.2010, 00:15
Udruženje građana Eko pokret "Štediša", od sutra do 24. oktobra, organizuje celodnevna krstarenja Dunavom, u okviru projekta "Nepoznati Dunav", saopšteno je iz Gradske uprave...Tokom izleta obilaziće se ade, kanali, rukavci i divlje plaže, a po dolasku na Belu stenu posetiocima će biti omogućen...








