Bivšem menadžeru Grocke život u opasnosti

Izvor: Blic, 21.Maj.2008, 12:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivšem menadžeru Grocke život u opasnosti

Aleksandar Barac (33), bivši predsednik Izvršnog odbora SO Grocka, a potom i opštinski menadžer, teško je povređen u lančanom sudaru koji se dogodio na kružnom putu kod Bubanj potoka juče oko 17 sati. U sudaru je lakše povređen i Ivan Jevremović (34), a kako saznajemo, Barac se nalazi u životnoj opasnosti.

Sudar je izazvao Aleksandar Barac koji je džipom „ševrlet" uleteo u traku suprotnog smera i udario u zadnji levi točak traktora koji je vozio Ivan Jevremović. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Pošto se odbio o traktor, džip je udario i o prednju desnu stranu kamiona koji vozio iza njega. Traktor se, od siline udarca, prelomio na pola, a odlomljena je i kuka na koju je bila zakačena prikolica. Prednji deo džipa je potpuno smrskan, a Aleksandar Barac je prevežen u Urgentni centar.

Kako nezvanično saznajemo, vozač džipa Aleksandar Barac sa prelomom baze lobanje smešten u šok sobu i nalazi se u životnoj opasnosti. Vozač traktora, koji je pukom srećom preživeo sudar, u svesnom stanju prevezen je, takođe, u Urgentni centar gde su mu konstatovane lakše povrede glave i prelom noge.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.