Šakira večeras u Beogradskoj areni

Izvor: Studio B, 09.Maj.2011, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šakira večeras u Beogradskoj areni

Kolumbijska zvezda Šakira nastupiće večeras u Beogradskoj areni, u okviru turneje "The Sun Comes Out" na kojoj promoviše novi album sa velikim hitom "Waka, Waka".

Šakiru će na prvom koncertu u Srbiji pratiti osmočlani bend, dva vokala i dve plesačice, dok će joj se, uz jednu numeru, pridružiti i osam domaćih plesača, izabrana na audiciji >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << Beogradske arene.

Tokom svoje karijere, dobitnica Gremija, prodala je blizu 50 miliona albuma i jedini je umetnik iz Južne Amerike koja je imala pesmu na prvom mestu top lista u Americi.

Šakirin dvosatni nastup u Beogradskoj areni najavljen je kao mešavina muzike za ples, divnih balada i snažnog roka, a ulaznice koštaju 3.500, 3.900, 4.000, 4.500, 5.000, 5.500 dinara.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.