OBRNULI ĆURAK: Četnici neće kralja!

Izvor: Press, 16.Jan.2017, 19:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OBRNULI ĆURAK: Četnici neće kralja!

Promenila su se vremena...
Povodom izjave prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića da ako su Srbi spremni on će biti kralj, oglasilo se udruženje četnika iz Bačke Palanke „Mrka kapa“.
– Mi autohtoni četnici smatramo da je vreme kraljeva i dinastija prošlost. Nama ne treba kralj koji će biti maskota i koji se neće >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << ništa pitati u državi. Bolje je da nemamo takvog kralja nego da brukamo i Srbiju i Karađorđa. Princ Aca može slobodno da ide u manekene ili glumce, niko mu to ne brani.- navodi se u saopštenju ovog četničkog udruženja.

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.