Pijani vozač BMW-a pregazio devojku na Smederevskom putu!

Izvor: Press, 16.Sep.2010, 23:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pijani vozač BMW-a pregazio devojku na Smederevskom putu!

Dejan B. (35) iz Grocke, koji je imao 1,6 promila alkohola u krvi, pregazio je Snežanu M. (21) iz Belog Potoka na Smederevskom putu! Nesrećna devojka ostala je na mestu mrtva, a Dejan B. je uhapšen
Nesreća se dogodila u četvrtak jedan sat posle ponoći na Smederevskom putu kod broja 128 na izlazu iz Grocke.
- Snežana je bila suvozač u „folksvagen džeti", koji je vozio Igor P. (23). „Folksvagenu" je pukla guma, pa su Igor i Snežana izašli iz kola. Dok je Igor menjao gumu, Snežana je stajala pored njega. U jednom trenutku, na devojku je u punoj brzini naleteo BMW - kaže za Press sagovornik blizak istrazi, i dodaje:
- Devojka je od siline udarca odletela nekoliko metara!...

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.