Poginuo muškarac kod isključenja za Auto-komandu

Izvor: Studio B, 05.Okt.2014, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poginuo muškarac kod isključenja za Auto-komandu

Muškarac star oko 50 godina poginuo je sinoć na autoputu kod isključenja za Auto-komandu, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

Povrede su bile teške, tako da je lekar Hitne pomoći mogao samo da konstatuje smrt na licu mesta.

U još jednoj saobraćajki sinoć u 20.36 minuta kod Straževice između dva tunela, u Resniku, povređene su tri osobe, od kojih dvoje teže, naveli su u Hitnoj pomoći.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B <<
Vozač (1990. godište) zadobio je teške povrede, između ostalog sumnja se na potres mozga.

Njega je ekipa Hitne pomoći prevezla na odelenje reanimacije u Urgentnom centru.

Drugi vozač (1988. godište) je zadobio nagnječenje vratnog i slabinskog dela kičme i tupu povredu desne nadlaktice i desne strane grudnog koša.On je prevezen u Urgentni centar.

Treći muškarac (1991. godište), suvozač, zadobio je tupu povredu vratnog i grudnog dela kičme i on je, takođe, prevezen u Urgentni centar, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Macura je navela da je jedna žena, pešak takođe sinoć povređena u udesu u ulici Kraljice Marije.

U saobraćajnoj nesreći kod Moštaničkog groblja tri sata posle ponoći povređene su četiri osobe, navela je Macura.

Hitna pomoć je tokom noći intervenisala 146 puta, od čega 32 puta na javnom mestu, a lekarima su se najčešće javljali srčani bolesnici, rekla je Macura.

 

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.