Žena se survala automobilom sa skele

Izvor: Akter, 29.Sep.2014, 21:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žena se survala automobilom sa skele

Jedna starija žena vodi se kao nestala nakon što je u svom automobilu upala u Dunav, sa skele kojom se prevozila između Futoga i Beočina

Lokalni mediji su javili da se ona u svom automobilu marke "suzuki" beogradskih registarskih tablica ukrcala na skelu u Beočinu i onda je u jednom momentu auto krenuo, probio ogradu i nestao u Dunavu.

U trenutku nesreće, skela se nalazila 60 metara od obale. Ronioci Žandarmerije tragaju za ženom, a za sada nije poznato kako je došlo do nesreće.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.