TCR Europe/ТCR East Europe – Slovakia ring 2 – Borković 10,….Vesnić 6.

Izvor: AutoBlog, 09.Maj.2021, 16:07

Naš šampion Dušan Duca Borković je drugu trku TCR Evrope počeo sa 7. pozicije a sa prvog mesta je krenuo Marokanac Benani. Imao je Borković dosta problema sa konkurencijom a u cilj je ušao kao 10. sa zaostatkom u odnosu na pobednika Benanija…+ 22.252 sekundi i sa najbržim krugom 2.14.047 minuta. Posle trke Dušan Borković je poručio svojim fanovima: „Nije prošlo sjajno…ipak završio sam u top 10….uzeli smo neke bodove. Bila je to vrlo turbulentna trka, imao sam opet nešto lošiji start…na startu ću morati da poradim, to je definitivno. Izgubio sam nekoliko pozicija…nisam želeo da budem previše agresivan jer su ispred mene bili moji iz tima, Koronel i Bart…bilo je dosta guranja i udaranja, dobro, to se u ovom šampionatu...

Nastavak na AutoBlog...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.