Petoro drogiranih Banjalučana u jednom golfu

Izvor: Nezavisne Novine, 01.Okt.2014, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Petoro drogiranih Banjalučana u jednom golfu

PRIJEDOR - Prijedorska policija utvrdila je da je pet lica iz Banjaluke koja su se u automobilu vozila magistralnim putem Prijedor - Banjaluka bilo pod uticajem opojnih sredstava.

Riječ je o licima M.K. (20), D.K. (19), D.U. (24), A.S. (20) i D.J. koja su se vozila u "golfu", a 24. avgusta zaustavili su ih i kontrolisali pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Centra javne bezbjednosti (CJB) Prijedor, saopšteno je danas iz tog centra.

Na mjestu kontrole pomoću >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << uređaja za detoksikaciju opojnih droga licima je zbog počinjenih prekršaja uručen prekršajni nalog prema Zakonu o bezbjednosti saobraćaja na putevima Republike Srpske.

"Lica su lišena slobode i tokom kriminalističke obrade je utvrđeno da su M.K, D.K, D.U. i A.S. opojne supstance dobili od D.J.", navodi se u saopštenju.

Dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka naredio je da nakon kompletiranja predmeta ovom tužilaštvu bude dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu omogućavanje uživanja opojne droge protiv lica D.J.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.