ADATA slavi 15 godina postojanja sa Global Community kampanjom

Izvor: PCAxe.com, 22.Apr.2016, 21:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ADATA slavi 15 godina postojanja sa Global Community kampanjom

Posebna promocija nagrađuje ADATA korisnike bogatim nagradama, uključujući i Apple iPad  
ADATA se priprema da proslavi 15 godina postojanja, pošto je osnovan u maju 2001. Da bi obeležili ovaj događaj, ADATA pokreće globalnu kampanju pod nazivom “Show your ADATA love and win!” (Pokažu svoju ADATA ljubav i osvoji). Promocija je počela pre par dana i traje do 15. jula 2016. ADATA će održati mesečna izvlačenja gde će učesnici moći da osvoje nagrade kao što su Apple iPad Air 2, ADATA eksterni hard diskovi, Polaroid Cube kamere, ADATA micro SD kartice i razni ADATA asesoari za mobilne uređaje.
Kompanija ADATA je postigla puno uspeha od 2001. godine i postala vodeći svetski brend sa odličnom prodajom i rastućom tehnološkom ekspertizom. ADATA inovacije se protežu na gejming, LED osvetljenje i mobilne asesoare fokusirane na Apple uređaje. Ova kompanija je redovno prepoznata na najprestižnijim svetskim dodelama nagrada za dizajn, gde je prikupila mnoga priznanja. ADATA svoje korisnike vidi kao prijatelje i želi da ih nagradi jer su omogućili taj uspeh. Kampanja povodom petnaestogodišnjice ima svrhu da se zahvali fanovima za podršku i da podeli optimizam i uzbuđenje koje ADATA ima za budućnost. 

Nastavak na PCAxe.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta PCAxe.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta PCAxe.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.