Izvor: Večernje novosti, 21.Maj.2017, 16:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poginuo mladić, drugom se lekari bore za život
Božidar Krnjajić (21 ) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći jutros u 4.45 sati na ulazu u Prigrevicu iz pravca Apatina
Božidar Krnjajić (21 ) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći jutros u 4.45 sati na ulazu u Prigrevicu iz pravca Apatina, javlja Telegraf.rsVozač Milan-Mićo Radojčić (23) je teško povređen i odmah je prevezen u Klinički centar Vojvodine gde se lekari bore za njegov život.Nesreća se dogodila, kod benzinske pumpe u Prigrevici, kada je auto, kako nezvanično saznajemo iz PU Sombor, sleteo sa puta, upao u kanal, iz sada nepoznatih razloga.Policija ne saopštava više detalja a istraga je u toku.
Pogledaj vesti o: Apatin
Nastavak na Večernje novosti...
STRAŠNA NESREĆA KOD APATINA! Poginuo mladić (21), drugom se bore za život
Izvor: RTV Pink, 22.Maj.2017, 10:31
Božidar Krnjajić (21) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u 4.45 sati na ulazu u Prigrevicu iz pravca Apatina.












