Merkelova i Oland poveli kolektivnu dremku

Izvor: Vesti-online.com, 24.Jan.2013, 12:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Merkelova i Oland poveli kolektivnu dremku

Zajedničkom sednicom parlamenata i vlada dveju zemalja u Berlinu je obeleženo pola veka od potpisivanja Jelisejskog ugovora. Međutim, proslavu je obeležila dremka dobrog dela zvanica, a među njima i Angele Merkel i Fransoa Olanda.

Nemci i Francuzi okupili su se u ponedeljak uveče u Berlinu da bi proslavili pola veka prijateljstva, ali i razgovarali o nekoliko osetljivih pitanja, poput evropske finansijske krize.

Očigledno iscrpljeni teškim i dugim diskusijama, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << mnogi ministri i poslanici, prisutni na svečanosti, jedva su uspevali da drže otvorene oči, a nemačka kancelarka Angela Merkel i francuski predsednik Fransoa Oland malo su odremali.

Snimak "Hafington posta" otkriva da je među njima nastupila prava kolektivna hipnoza kojoj je glavni ton davao francuski šef diplomatije Loran Fabjus.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.