Izvor: Sportal.rs, 28.Avg.2014, 22:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ivanović: Veoma je razočaravajuće ispasti ovako rano
Srpska teniserka Ana Ivanović rekla je da je razočarana eliminicijom u drugom kolu Otvorenog
prvenstva SAD.
- Bilo mi je veoma teško danas. Stvarno sam se borila, pokušvala da nađem ritam, ali sam napravila i previše neiznuđenih grešaka. Da, bio je ovo stvarno loš dan. Ona je dobro servirala, igrala je dobro u važnim trenucima - rekla >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << je Ivanović na konferenciji za novinare posle meča.
Ivaniović nije uspela da se plasira u treće kolo Otvorenog prvenstva SAD, pošto je danas poražena od češke teniserke Karoline Pliškove sa 2:0, po setovima 7:5, 6:4.
- Ni forhend me nije služio uopšte. Bilo je mnogo grešaka sa te strane, tako da nisam ni mogla da se oslonim na njega... Veoma je razočaravajuće za mene ispasti u ovoj fazi turnira. Nikad nije lako, posebno ne ovako rano. Nadala sam se da mogu daleko da doguram, ali moraću da vidim šta je pošlo naopako - kazala je ona.
Na konstataciju novinara da je imala dobro leto, ali i slabe rezultate na gren slem turnirima, Ivanović je rekla da će joj upravo najveći turniri biti glavni cilj naredne sezone.
- Igrala sam dosta mečeva, pobeđivala u velikim mečevima... Ali, na grend slem turnirima nisam igrala dobro. To je nešto na čemu ću morati da radim i da vidim gde mogu da napredujem, jer je to, definituvno, moj veliki cilj za narednu sezonu - navela je srpska teniserka.
(Foto: Beta/APFrank Franklin II))













