Ana i Jovana na večeri posle finala (FOTO)

Izvor: Press, 07.Apr.2014, 12:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana i Jovana na večeri posle finala (FOTO)

Srpska teniserka Ana Ivanović istakla je da je ponosna na srpsko finale koje je igrala sa Jovanom Jakšić i da joj je zbog toga titula u Montereju jedna od najdražih. Ivanović je prvi put u karijeri vezala dve titule pre početka sezone na šljaci.
"Mislim da smo obe uživale u ovom meču, naročito zbog značaja koji je on imao za našu zemlju, s obzirom da je to bilo prvo srpsko finale u istoriji WTA", rekla je Ivanović.
Pogledaj vesti o: Ana Ivanović

Nastavak na Press...



Povezane vesti

Ivanović: Titula u Montereju među najdražima

Izvor: Akter, 07.Apr.2014

Srpska teniserka Ana Ivanović istakla je da je ponosna na srpsko finale koje je igrala sa Jovanom Jakšić i da joj je zbog toga titula u Montereju jedna od najdražih

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.