Posthumni album Ejmi Vajnhaus

Izvor: Vesti-online.com, 31.Okt.2011, 18:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posthumni album Ejmi Vajnhaus

Novi album soul dive Ejmi Vajnhaus biće objavljen u decembru. Reč je o zbirci neobjavljenih pesama koje je snimila pred smrt i starih hitova u alternativnim verzijama.

Kompilacijski album će se zvati "Lioness: Hidden Treasures", imaće 12 pesama i pojaviće se u prodaji 5. decembra, saopštila je muzička kompanija Ajlend rekords.

Sastavio ga je, u saradnji sa menadžmetom i porodicom preminule pevačice, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << njen dugogodišnji muzički partner i producent Mark Ronson.

Od svakog prodatog primerka u Velikoj Britaniji jedna funta, odnosno 1,14 evra, odlaziće fondaciji koja nosi ime Ejmi Vajnhaus i koja je ustanovljena posle njene smrti, 23. jula ove godine.

Istragom je prošle sedmice zvanično utvrđeno da je proslavljena soul pevačica, poznata po divljem načinu života, preminula usled trovanja alkoholom, koje je nastalo zato što se ona vratila piću nakon nekoliko sedmica apstinencije.

Ejmi Vajnhaus se proslavila albumom "Back In Black" i hitovima kao što su "Rehab", "Valerie" i naslovna pesma tog albuma.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.