Ostavke zbog poslaničkih funkcija

Izvor: B92, 13.Jun.2012, 13:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ostavke zbog poslaničkih funkcija

Beograd -- Odbornice DSS Milica Radović i Sanda Rašković Ivić podnele su ostavke na odborničke funkcije, zbog sukoba interesa sa poslaničkim funkcijama.

Juče su ostavke na odborničke funkcije podneli Aleksandar Vučić i Aleksandar Vulin sa liste "Pokrenimo Beograd".

Njih bi u odborničkim klupama trebalo da zamene sledeći na stranačkim Marko Zeljug i Aleksandra Grkinć sa liste "Pokrenimo Beograd" i Slobodan Ivančajić i Dušica Morčev sa liste Demokratske stranke >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Srbije.

Pošto budu verifikovani njihovi mandati, odbornici će preći na raspravu o izboru novog gradonačelnika, njegovog zamenika i 13 članova Gradskog veća.

Jedini kandidat za funkciju prvog čoveka glavnog grada je Dragan Đilas, koji je i u prethodnom mandatu obavljao tu funkciju, a kandidat za njegovog zamenika, kako je rečeno, biće njegova dosadašnja pomoćnica Tatjana Pašić.
Pogledaj vesti o: Aleksandra Radović

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.