Utopio se muškarac na Adi Ciganliji

Izvor: S media, 12.Jul.2011, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utopio se muškarac na Adi Ciganliji

Nenad Đ. star 73 godine utopio se na beogradskoj Adi Ciganliji. Njegovo telo je nadjeno jutros oko 7.40 sati.

Na beogradskoj Adi Ciganliji utopio se Nenad Đ. star 73 godine, potvrdila je S media portalu portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Njegovo telo je nadjeno jutros oko 7.40 sati.

Poginuo radnik na gradilištu mosta preko Ade

U nesreći jedan mladić poginuo, a jedan povređen

Nenad Dj. se kupao i utopio na >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << makiškoj strani Savskog jezera, a stvari su mu ostale na plaži, istakli su u Informativnoj službi MUP-a.

Leš je pronađen na mestu koje je izvan plažne ograde, odnosno gde je kupanje zabranjeno, a do sada nije poznato kada se dogodila nesreća, izjavila je portparol Hitne pomoći dr Nada Macura.

Kako su naveli, telo je nadjeno na delu tog beogradskog jezera gde je kupanje zabranjeno.

Uviđaj je u toku.

(Beta)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.