Sladak život: Era budi Maru domaćom gibanicom

Izvor: Scandal.rs, 24.Okt.2014, 15:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sladak život: Era budi Maru domaćom gibanicom

Uroš Ćertić – Flertuje sa prodavačicom na Adi. Nastavlja sa ekstremnim sportovima kao i prethodnih dana, odlazi na skijanje na vodi i paintball.

Luna Đogani - Uspavala se, kao i svaki dan. Kasni na čas obuke vozača. Uveče, umesto da uči kao što je obećala tati, odlazi na piće sa drugaricama.

Goca Lazarević - Ceo dan se sprema za svadbu na kojej će peveti uveče.

Era Ojdanić – Svoju dragu “prijateljicu” Maru >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << budi domaćinskom gibanicom, koju je sam napravio, a onda njih dvoje zajedno odlaze u Mionicu.

Marko Bulat - Sa prijateljima provodi dan kraj Dunava. Kasnije kupuje odeću kod Bate Spasojevića, i odlazi na terapiju.

Autor: Life Content
Pogledaj vesti o: Ada

Nastavak na Scandal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.