Željku pohvale za stajling

Izvor: Blic, 22.Maj.2012, 05:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Željku pohvale za stajling

Željko Joksimović je posle dve probe i svečanog otvaranja Evrosonga spreman za nastup 24. maja. Pored dobrih prognoza za pobedu, naš predstavnik je dobio i pohvale za stajling koji je spremio za scenu, a nadmetanje najboljih evropskih glasova počinje sutra.

U azerbejdžanskoj prestonici izvode se poslednje pripreme pred početak takmičenja za Pesmu Evrovizije. Od 42 predstavnika evropskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << zemalja, gotovo svi su više puta održali probne nastupe i testirali kostime, scenografiju i koreografiju.

Na gala večeri i velikoj žurki koja je održana u subotu u „Euroklubu” pojavila se većina izvođača, među kojima je bio i Joksimović. Popularni pevač stigao je na crveni tepih sa svojom suprugom Jovanom Janković Joksimović, izmamivši aplauz i oduševljene uzvike obožavatelja.

To je bila prilika da naš predstavnik dobije još jednu pohvalu na svoj račun jer je direktor Evrosonga tražio da upozna Željkovog stilistu. Jelena Maćić koja se brine za deo scenskog nastupa za Željka je odabrala deo kolekcije „Balmain”, dok su devojke obučene u kreacije Rika Ovensa, koje nosi i Madona.

Inače, Željko je stigao i da se zabavi, pa je tako u hotelu u kom je smešten održao neobičnu probu svirajući pesmu „Miljacka" istovremeno svirajući na plastičnoj melodici.

Povezane vesti: Žiri "Blica": Loren i Željko Joksimović imaju šanse za pobedu Jovana: Volim Evroviziju jer je spojila Željka i mene Bokijeve ćerke garant za pobedu Željko Joksimović: Na Evroviziji nastupam poslednji put Željko imao uspešnu prvu probu u Azerbejdžanu
Pogledaj vesti o: Evrovizija 2015

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.