SP: Srbija blizu polufinala

Izvor: B92, 08.Okt.2013, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SP: Srbija blizu polufinala

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je u trećem kolu Grupe B na prvom SP za mlađe seniore u Brazilu Meksiko sa 3:0, u setovima 21:18, 21:14, 21:19.

Najefikasniji u selekciji Srbije bio je korektor Dušan Petković sa 11 poena, dok su Srećko Lisinac i Filip Stoilović zabeležili po osam. osam.

U reprezentaciji Meksika istakao se Roberto Rinkon sa 14 poena.

Izabranici Igora Kolakovića tako su i u trećem meču na Svetskom prvenstvu za mlađe >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << seniore u Brazilu osvojili maksimalna tri boda.

U meču sa Meksikom, Kolaković nije izveo prvu postavu, a uspešna zamena za Aleksandra Atanasijevića i Uroša Kovačevića bili su Lazar Koprivica, Stoilović i Petković.

Srbija se u Grupi B nalazi na deobi prvog mesta sa Rusijom, koja je ranije danas pobedila Iran sa 3:1.

Reprezentacija Srbije u sredu će se od 16.00 po srednjeevropskom vremenu u četvrtom kolu Grupe B sastati sa Iranom, a izabranici Kolakovića će eventualnom pobedom izboriti polufinale Mundijala.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Odbojkaši Srbije nadomak polufinala

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Okt.2013

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je danas u trećem kolu Grupe B na prvom Svetskom prvenstvu za mlađe seniore u Brazilu Meksiko sa 3:0, u setovima 21:18, 21:14, 21:19.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Odbojkaši Srbije nadomak polufinala prvenstva sveta, pobeda nad Meksikom

Izvor: Blic, 08.Okt.2013

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je u trećem kolu Grupe B na prvom Svetskom prvenstvu za mlađje seniore u Brazilu Meksiko sa 3:0, u setovima 21:18, 21:14, 21:19...Najefikasniji u selekciji Srbije bio je korektor Dušan Petković sa 11 poena, dok su Srećko Lisinac i Filip Stoilović...

Nastavak na Blic...

Mlađi seniori Srbije ostvarili treću pobedu na SP

Izvor: Akter, 08.Okt.2013

Odbojkaška reprezentacija Srbije nastavlja sa uspesima na na prvenstvu sveta za mlađe seniore u Brazilu pošto je večeras u trećem kolu B grupe savladala selekciju Meksika sa 3:0 (21:18, 21:14, 21:19), posle 54 minuta igre

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.