Liverpul: Nećemo prodati Suaresa

Izvor: B92, 22.Apr.2013, 14:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liverpul: Nećemo prodati Suaresa

Izvršni direktor Liverpula Ian Ejr rekao je da klub neće prodati Luisa Suaresa, uprkos incidentu na utakmici sa Čelsijem, kada je ugrizao Branislava Ivanovića.

Liverpul je novčano kaznio Urugvajca koji se izvinio Ivanoviću, a ovaj to prihvatio i kako su preneli britanski mediji neće podneti tužbu protiv njega.

Incident se dogodio tokom nedeljne utakmice između Liverpula i Čelsija (2:2), kada je Suares u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << duelu u šesnaestercu ugrizao Ivanovića za ruku. Sudija to nije video, pa je Urugvajac prošao bez kazne.

"Luis je veoma važan igrač za naš klub. Incident će uticati na njegovu budućnost tako što ćemo morati da radimo sa njim po pitanjima discipline", rekao je Ejr za klupsku televiziju.

"Suares je prošlog leta potpisao četvorogodišnji ugovor i voleli bismo da ostane do njegovog isteka. On je fantastičan igrač, najbolji strelac i sve što smo oduvek želeli od napadača, pa ga nećemo menjati", dodao je on.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Suares"Bane: Lakat, tunel, pa zubi

Izvor: B92, 23.Apr.2013, 13:15

Sukob Luisa Suaresa i Branislava Ivanovića na utakmici između Liverpula i Čelsija započet je još u tunelu, pre nego što je Urugvajac ugrizao srpskog fudbalera...Mediji u Engleskoj preneli su informaciju da je do prvog sukoba došlo pošto se Ivanović suočio sa Suaresom zbog njegovog udarca laktom...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.