Duda hoće da ostane selektor

Izvor: Vesti-online.com, 25.Sep.2011, 12:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Duda hoće da ostane selektor

Kako pišu "Večernje novosti", Dušan Ivković spreman je da ostane selektor Srbije i u kvalifikacijama za EP 2013. godine u Sloveniji.

Ivković je, prema navodima beogradskog lista, u kratkom razgovoru sa predsednikom Košarkaškog saveza Srbije Draganom Đilasom saopštio da vidi sebe na kormilu tima i u kvalifikacijama.

Srbija će za plasman na kontinentalni šampionat igrati narednog leta. Do tada je na snazi aktuelni Ivkovićev ugovor sa KSS, a u ovom trenutku nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << jasno da li Duda želi da ostane do šampionata u Sloveniji, odnosno produži ugovor.

Očekuje se da će do zvaničnog oglašavanja čelnika KSS biti obavljeni dodatni razgovori sa Ivkovićem. Pretpostavlja se da će jedna od glavnih tema biti upravo dužina potencijalne saradnje.

Ivković tokom vikenda pristustvuje memorijalnom turniru "Slobodan Piva Ivković“ na Crvenom krstu, na kojem učestvuju Mega vizura, Radnički, MZT Skoplje i Kumanovo, a nakon toga se vraća u Atinu, gde će voditi pripreme Olimpijakosa.

Pregovori Ivkovića i KSS verovatno će biti nastavljeni u Grčkoj.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Duda hoće da ostane selektor

Izvor: TvojPortal.com, 25.Sep.2011

Izvor: pressonline. Kako pišu "Večernje novosti", Dušan Ivković spreman je da ostane selektor Srbije i u kvalifikacijama za EP 2013. godine u Sloveniji.. . . Ivković je, prema navodima beogradskog lista, u kratkom razgovoru sa predsednikom Košarkaškog saveza Srbije Draganom Đilasom saopštio...

Nastavak na TvojPortal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.