Izvor: MozzartSport.com, 24.Maj.2020, 18:06

Dovedite ga u Srbiju: Majstor dao četiri golčine za 13 minuta na Farskim Ostrvima (VIDEO)

Adrijan Justinusen ima 21 godinu i igra fantastičan fudbal, ako ćemo suditi po današnjoj predstavi

Kako nam dolazi leto, tako kreće skauting brojnih igrača, a ako je neko pogledao duel Argira i Toršavna (0:5) mogao je da se uveri u odlične sposobnosti 21-godišnjeg Adrijana Justinusena. Ovaj mladić je dao četiri gola za 13 minuta! I to kakva četiri gola, svaki bolji od prethodnog! Od toga tri komada iz slobodnog udarca, od čega je jedan bio sa oko >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << 35 metara!

Pokazao je kod poslednjeg da ima i dobru tehniku, osećaj za prostor, a desnica kojom raspolaže deluje baš ubojito.

Naravno, u pitanju su Farska Ostrva, daleko je to od najvišeg fudbalskog nivoa, ali u najmanju ruku talenat za slobodne udarce nije upitan. Osećaj je očigledan.

Sve golove Justinunsen dao je za samo 13 minuta, prvi je postigao u 8. minutu, a poslednji u 21.

Suštinski je ceo meč ova dva tima stao u 21 minut. Pored četiri gola Justinunsena, gol za Toršavn dao je i Dalbud, a usput je u 16. minutu Hansen dobio direktan crveni karton pa su gosti ostali sa igračem manje.

Ko bi rekao da fudbal na Farskim Ostrvima može da bude ovako interesantan?

Cztery niesamowite gole Adriana Justinussena dla HB w ciągu 14 minut ???????????? MUSICIE TO ZOBACZYĆ! #BetriDeildin

FARSKA OSTRVA 1 - 3. KOLO