Izvor: HotSport.rs, 26.Jul.2016, 20:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BUDUĆNOST: Srbin za koga Nemci imaju velike planove!
U početku nije obećavalo, ali kada je bilo najvažnije… Srbin je pokazao kako se igra fudbal!
Sa drugačijim tonom Nemci pričaju danas nego na početku sezone, o srpskom internacionalcu, Mijatu Gaćinoviću. Nekadašnji vezista Vojvodine traljavo je počeo sezonu 2015/2016, tek je u decembru debitovao za Ajntraht, međutim, zablistao je kad je bilo najpotrebnije – u “plej-autu” protiv Nirnberga kada je upisao >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << pogodak i asistenciju, i na taj način pomogao svom timu da izbori opstanak.
Kako stvari stoje, od naredne sezone, dvadesetjednogodišnji Gaćinović igraće značajniju ulogu u timu iz Frankfurta, i to na novoj poziciji. Umesto na poziciji levog krila, trener Ajntrahta Niko Kovač bi zlatnog orlića mogao da isproba na mestu “klasične desetke”.
– Nadam se da će ovo biti moja sezona. Naučio sam jezik i lakše se sporazumevam sa saigračima, a i fizički sam daleko bolje pripremljen. Sviđa mi se nova pozicija, bliži sam golu, mogu da biram kojom ću nogom igrati…”, rekao je Gaćinović nedavno za nemački Bild.
Pripremio: Stefan Stupar
The post BUDUĆNOST: Srbin za koga Nemci imaju velike planove! appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Izbori







