Izvor: MozzartSport.com, 13.Sep.2017, 20:13

Andrija Luković ponovo meč viner! Radnički prikovao Borac za dno, Radnik šokirao Čuku na Brdu

Gotove prve tri utakmice devetog kola Superlige
Rani gol Ivana Miladinovića već u drugom minutu za minimalac Radničkog protiv Borca i pobede gostiju na Banovom brdu i u Kruševcu za početak devetog kola Superlige. Voždovac je na gostovanju kod Napretka slavio sa 2:1 i prekinuo niz od tri utakmice bez poraza, ujedno pokazavši da Andrija Luković nije naprasno zaboravio da igra fudbal.
Momak koji je u finalu Evropskog U19 prvenstva 2013. godine Srbiji doneo titulu šampiona Starog kontinenta posle dugo vremena prisetio se kako to izgleda kad si čovek odluke. Napadač Crvene zvezde na pozajmici u Voždovcu je pogotkom u 28. minutu utakmice...
Pogledaj vesti o: Kruševac