POGLEDAJTE PAŽLJIVO: Zbog ove dve situacije iz Zvezde grme na Mažića (VIDEO)

27.05.2017. 22:25
Piše:
Srbija Danas
Duel Ostojića i Boaćija u četvrtom minutu
Duel Ostojića i Boaćija u četvrtom minutu / Izvor: Foto: Youtube Printscreen/AM Video7S

Crveno-beli poraženi od Partizana u finalu Kupa Srbije sa 1:0.

U Crvenoj zvezdi ne mogu da se pomire sa porazom u finalu Kupa Srbije od Partizana rezultatom 1:0 (1:0). Na vanrednoj konferenciji za medije održanoj na stadionu „Rajko Miitć“ (pročitajte OVDE) generalni direktor Zvezdan Terzić i trener Boško Đurovski su otvoreno digli glas protiv suđenja Milorada Mažića.

NE PLAŠI SE DA KAŽE ISTINU: Terzić DIREKTNO odgovorio Delijama na pitanje sa TRANSPARENTA (FOTO)

HAOS POSLE MEČA: Napadnuti igrači VEČITOG rivala (FOTO)

U Zvezdi ne mogu da prežale što najbolji srpski sudija nije dosudio, kako tvrde, dva jedanaesterca.

Prva sporna situacija dogodila se u četvrtom minutu, kada je Nikola Milenković povlačio napadača iz Gane Ričmonda Boaćija, ali je Mažićeva pištaljka ostala nema.

U drugoj situaciji, u 64. minutu, Nemanja Milić je završio na travi posle duela sa Milenkovićem.

Posle svega, sami procenite da li je Mažić oštetio Crvenu zvezdu i da li sa „Marakane“ opravdano grme na suđenje,. U nastvaku vesti pogledajte i stručnu aanlizu spornih detalja sa finalnog meča Kupa Srbije.

Pet minuta posle PORAZA od Partizana Đurovski odgovorio na pitanje da li OSTAJE u Zvezdi

The referenced media source is missing and needs to be re-embedded.