Nastavljena SL: Mladost savladala Radnički

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima niški Radnički 1:0, u prvoj utakmici 22. kola Superlige Srbije, kojom je počeo prolećni deo prvenstva.

Izvor: SM

Petak, 17.02.2017.

19:19

Utakmica nije bila naročito uzbudljiva u prvom poluvremenu, drugo donelo više interesantnih momenata, a meč je odlučen u finišu.

Mladost je povela u 78. minutu iz penala koji je izveo Milan Bojović. Radnički je samo četiri minuta kasnije mogao da izjednači, ali je golman domaćina Nemanja Krznarić odbranio penal Lazaru Arsiću.

Mladost je sada četvrta na tabeli sa 37 bodova, dok je Radnički osmi sa 30.