≫

Dva gola prednosti nedovoljna Tumbakoviću, Jermenija šokirala Crnogorce u 94. minutu! (VIDEO)

Crnogorci podbacili kada su imali pobedu u rukama

• 2

Fudbaleri Crne Gore izgubili su od Jermenije sa 3:2 na gostovanju, iako su imali 2:0 od 38. minuta meča.

Kojašević i Jovetić doneli su prednost ekipi Ljubiše Tumbakovića, ali je sve pošlo naopako kada je Grigorijan zatresao mrežu u 50. minutu. Onda je Harojan izjednačio, da bi u 4. minutu nadoknade Gazarjan potpuno šokirao goste u Jerevanu.

Crna Gora je propustila lepu priliku da ostane čvrsto na vrhu grupe E u kvalifikacijama, sada ima sedam bodova koliko i Poljska, kojoj tek predstoji susret sa Rumunijom.

Zanimljivo je da je Jermenija imala sva tri poraza na startu takmičenja.