0
Evropske lige

GOL KARIJERE: Luka Milivojević napravio haos u Pireju! PAOK će ga dobro upamtiti (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.16 u 22:14

Srpski reprezentativac Luka Milivojević junak je Olimpijakosa, pošto je u poslednjim momentima derbija protiv PAOK-a doneo pobedu svom timu.

Večeras se u Pireju igrao veliki derbi grčkog prvenstva između Olimpijakosa i PAOK-a, koji je ‘voljom’ srpskog reprezentativca Luke Milivojevića pripao crveno-belima rezultatom 2:1.

Naime, u meču sa rivalitetom kakav nosi duel ova dva tima, san svakog igrača je da ga reši. Retko ko je to sanjao da će biti u 98. minutu, ali baš to se desilo srpskom bezisti.

Naime, posle vođstva PAOK-a, i izjednačenja autogolom Varele, igrao se osmi minut nadoknade kada je Milivojević ‘trzajem’ glavom doneo neverovatnu radost domaćim navijačima za pobedu nad ‘velikim’ rivalom.

Svakako jedan od najvažnijih pogodaka u njegovoj karijeri, ako ne i najbitniji:

(Izvor: youtube / Koora Arabi 2017)

Posle tog gola usledio je prekid i neredi na tribinama stadiona u Pireju:

(Izvor: youtube / Sports HighlightsTM)

Evo i svih golova sa ovog derbija, koji je Olimpijakosu doneo četiri boda više u odnosu na PAOK na tabeli grčke Superlige.