Fudbal

Novajlija Metalege sjajno otvorio sezonu na Bilinom polju (VIDEO)

Fudbaleri Metalegena sjajno su otvorili sezonu u Premijer ligi BiH, pošto su u gostima savladali Čelik na Bilinom polju sa 3:1.

Fudbalski klub iz Jajca je do prednosti došao na kraju prvog dijela utakmice, a gol je sa jedanaest metara svojoj ekipi donio Dujaković.

Drugo poluvrijeme počelo je u znaku Čelika, koji je u 59. minutu preko Brkovića došao do izjednačenja.

Domaćini su mogli i do preokreta, ali je golman gostiju Fejzić sjajno odbranio pokušaj Markovića. Samo minut kasnije Metalege ponovo dolazi do prednosti. Popović je nakon asistencije Duraka loptu smjestio u mrežu Čelika za 2:1.

Tačku na "I" stavio je Dujaković svojim drugim golom minut prije kraja regularnog dijela utakmice. Rezultat je do kraja ostao nepromijenjen pa su Jajčani tako stigli do istorijske pobjede.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.