Minimalac Italije, Portugal ubedljiv

Fudbaleri Italije i Portugala ostvarili su pobede u test mečevima pred Evropsko prvenstvo.

Izvor: AK

Ponedeljak, 30.05.2016.

08:29

Italijani su golom Gracijana Pelea u drugom poluvremenu savladali selekciju Škotske minimalnim rezultatom na Malti.

Portugalci su bez Kristijana Ronalda ubedljivo dobili Norvešku 3:0 u Portu, fantastičnim pogocima Rikarda Kvarežme i Rafaela Gerera, a pogodio je i Eder.

Minimalnim rezultatom slavila je i Turska, koja je pogotkom Mehmeta Topala u 94. minutu pobedila Crnu Goru našeg trenera Ljubiše Tumbakovića u Antaliji.

Spektakularan meč je viđen u Torinu, Ukrajina je savladala Rumuniju 4:3.

Rumuni su poveli preko Torjea, rival preokreće serijom golova Zozulje, Zinčenka, Konopljanke i Jermolenka, da bi Alibek i Sanču u finišu ublažili poraz naših istočnih komšija. Na drugom kraju sveta, pobede su ostvarili Kolumbija i Brazil. "Kafeterosi" su nadigrali Haiti 3:1, dok je "Selesao" savladao Panamu 2:0.