Ћирилица | Latinica

Лесковчани убедљиво победили Нишлије

rssBookmark and Share

Лесковац 08.11.2015.

Кошаркаши лесковачког Здравља лако су и убедљиво савладали екипу Ниш Фер Плеј резултатом 88:48, по четвртинама 19:10, 23:10, 24:19, 22:9, у утакмици 6. кола Друге лиге Србије.

Лесковчани су од почетка наметнули жесток ритам и пожртвованом игром у одбрани и разноврсном нападу из минута у минут повећавали своју предност.

Једина неизвесност на овом мечу постојала је у погледу разлике са којом ће Лесковчани у некој врсти комшијског дербија савладати Нишлије.

За екипу Здравља су играли: Ристић 2 поена, Стојковић, Вукадиновић 6, Тешановић 16, Филиповић 21, Јовановић 4, Станковић 3, Маројевић 9, Тешовић 5, Милетић 5, Стојиљковић 2.

У следећем, 7. колу, кошаркаши Здравља гостују у Чајетини, где ће одмерити снаге са екипом Златибора.