Zbog ovih poteza Pogba vredi 100 miliona, Eto nije doneo sreću Mihajloviću (VIDEO)

Francuz fenomenalnim potezima doneo nova tri boda šampionu, Sampdorija odigrala samo 1:1 kod kuće, Torino slavio na Đuzepe Meaci posle 27 godina

• 0

Mučio se Juventus sat vremena da slomi otpor Kjeva i verovatno bi se mučio još toliko da Pol Pogba nije pokazao zašto se Mančester junajted i Real iz Madrida otimaju za njegov potpis.

Golom u 60. minutu načeo je protivnika kog je dotukao Stefan Lihtštajner 13 minuta kasnije za novi trijumf Stare Dame i treću uzastopnu pobedu u Seriji A.

Pored gola koji je postigao, Pogba je pravio dar-mar na sredini terena gde se, u jednom momentu, istovremeno oslobodio trojice fudbalera.

Ovakvim partijama samo će još više ubrzati odlazak iz Torina, a Real je spreman da iskešira 100 miliona. Čak je i sam Francuz potvrdio da je počeo da uči španski.

Mogao je Juve i ubedljivije da trijumfuje na kraju da Markizio nije promašio izglednu priliku u 78. minutu, a vredi pomenuti i da se Morata propisno obrukao na samom početku meča.

U danu kada su postigli dogovor sa Samjuelom Etoom, Sampdorija nije uspela da osvoji sva tri boda protiv palerma kod kuće, iako su od 6. minuta vodiloi sa 1:0 i poslednjih pola sata imali igrača više.

Kamerunac je bodrio svoje nove drugove sa tribina, a Sampa je bez dva boda ostala nakon gola Vaskeza u 49. minutu.

Inter je nastavio sa očajnim igrama i izgubili su kod kuće protiv Torina (1:0). Buila je to prva pobeda Bikova na Đuzepe Meaci posle 27 godina. Parma je nastavila da ide stranputicom, Mlekadžije su izgubile kod kuće od Ćezene sa 2:1.