0
Evropske lige

BUNDESLIGA: Japanac održao čas fudbala u pobedi Dortmunda (VIDEO)

Objavljeno: 13.09.14 u 18:03

Bajern je bio siguran protiv Štutgarta, Borusija protiv Frajburga, Majnc protiv Herte, dok su Hofenhajm i Volfsburg remizirali (1:1), a Padeborn i Keln odigrali bez golova.

Bundesliga-Banner

Šinđi Kagava se vratio u Borusiju ovog leta, a danas je bio ključni igrač u pobedi Milionera nad Frajburgom – 3:1. U 34. minutu je uposlio Groskrojnca, ovaj Ramosa za vođstvo. Sedam minuta kasnije proigrao je Kakavu, koji se posle dugo vremena upisao u strelce. Japanac je meč završio u 61. minutu zbog povrede. Pjer Emerik Obamejang je pogodio za 3:0, a Sorg je u 90. postigao počasni gol za goste. Za domaćine su igrali Miloš Jojić (do 80. minuta) i Neven Subotić (ceo meč), a Stefan Mitrović je bio na klupi Frajburga.

Bajern je poveo u 27. minutu golom Gecea. Riberi je u 85. minutu postavio konačan rezultat, a u igru je ušap i Filip Kostić.

Majnc još ne zna za poraz, slavio je i protiv Herte, a Filip Đuričić je meč gledao sa klupe.