Fudbal

Subota, 18.01.2014.

20:28

Šćepović ponovo srušio Real Madrid

Nekadašnji fudbaler Partizana Stefan Šćepović je svojim 16. golom u ovosezonskoj Segundi doneo pobedu Hihonu u duelu sa B timom Real Madrida (2:1).

Izvor: SV

Autor: SV

Default images

Do devete pobede u prvenstvu Hihon je stigao sa srpskim tandemom u napadu Dejan Lekić – Stefan Šćepović, ali je vodeći gol postigao Barera.

Izjednačenje je stiglo u drugom poluvremenu, precizan je bio Rodriges, da bi potencijalni srpski reprezentativac doneo trijumf gostima u 79. minutu. Šćepović je i svoj prvi gol u Segundi dao protiv B selekcije Real Madrida.

On je odigrao ceo meč, dok je Lekić zamenjen osam minuta pre kraja.

Hihon je prvoplasirani tim Segunde sa 36 bodova, koliko ima I La Korunja na drugom mestu sa utakmicom manje, dok je B tim Reala poslednjeplasiran sa svega 21 bodom iz 22 meča.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.