Odbojkaši Vojvodine slavili u Kraljevu protiv Ribnice

Odbojkaši Vojvodine savladali su u Kraljevu ekipu Ribnice sa 3:2, u drugom kolu domaćeg šampionata, po setovima 25:22, 23:25, 18:25, 25:20, 18:16.

Odlično je Vojvodina odigrala završnicu prvog seta, i povela, pošto je iskoristila treću set loptu, međutim Ribnica je pred oko 400 gledalaca, uspela da preokrene rezultat na 2:1. Pogotovo su Kraljevčani bili imrpesivni u trećem setu, koji su dobili sa sedam poena prednosti.

Ipak "lale" su se u potpunosti vratile u meč, kada su u četvrtom setu slavile sa 25:20. Potom se ušlo u peti odlučujući set, gde je Vojvodina nakon što je spasila dve set lopte, iskoristila svoju drugu, i pobedila velikog rivala sa 18:16, za konačnih 3:2.

U ekipi Strahinje Kozića, najefikasniji je bio Luburić sa 21 poenom, a Stanković i Veselinović su dodali po 9 poena.

Posle dva odigrana kola, Novosađani imaju isto toliko pobeda, dok je Ribnica zabeležila prvi poraz. Naredni meč, Vojvodina igra u sledeću subotu, a u Novi Sad dolazi beogradski Partizan. (N. M.)

• Stara Garda

25.10.2013 08:47
    Bravo,
    za odličan početak na startu ove sezone!Ajde navijači da nas bude što više na derbiju protiv Partizana!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar

Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Bandović: Pobedili smo na karakter

Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović rekao je da je ekipa uprkos zgusnutom rasporedu i kadrovskim problemima pokazala karakter u pobedi nad TSC od 3:2 u 30. kolu Super lige Srbije.